SEARCH~~~~~~~~~ARCHIVE~~~~~~~~~~CONTACT~~~~~~~~~~~ADMIN~~~~~~~~~~INFO~~~

Listopad 2014

"Pravá láska"

30. listopadu 2014 v 18:44 | D☮shie |  Articles
Untitled
Pravá láska. Uhm. Můj názor na pravou lásku? Je opravdová. A to se vším všudy!
Často, když se podívate okolo sebe, můžete vidět relativně zamilované páry. Možná jsem naivní, ale velmi silně na tu "pravou" lásku věřím. A vždycky když se s někým bavím, mám pocit, že všichni okolo mě už zapomněli co ta pravá láska vlastně je. A právě proto jsem nahoře ↑ odpověděla na otázku jaký je můj názor na tento druh lásky, slovem "opravdová". Spousta lidí se totiž díví, že jim nevydrží vztah, i když si vzájemně neříkají pravdu. A to je ta "opravdovost".


Time changes everyone

17. listopadu 2014 v 13:16 | #Dashiie |  Blog

Hi darlings! ✌(◕ω◕)✌
← Tak to jsem já. Říkejte mi Dash, Dashie. Blogování se věnuju už dost dlouho nějaký + - devět let. Mým asi zatím nejznámějším blogem byl blog → w w w . a n e t w o l f l u n . b l o g . c z se kterým sem bohužel skončila z důvodu komplikací s časem. Další z blogů, které jsem psala byl→ w w w . i n d i e - a n n e t t e . b l o g . c z s tím jsem skončila opět ze stejného důvodu. K mému překvapení, mi vždycky po čase začne blogování chybět. Takže to chci zkusit znova. Opět jinak. Je zajímavé jak člověk, když dospívá mění své názory. Doufám teda, že se Vám na tomto blogu bude líbit. A čas od času se sem vrátíte.

Něco málo o mně:
Je mi 15 let. Studuji na Gymnázium Elgartova v Brně. Jsem z Brna. A v Brně bydlím. Na základní škole mě šikanovali. Teď už ovšem nic podobného neprožívám. Jsem bezhlavě zamilovaná do svého o 8,5 let staršího přítele se kterým jsme spolu půl roku. Zpívám na základní umělecké škole a ráda kreslím. Kdysi jsem i tancovala. Nejsem si úplně jistá tím čím chci být, a co přesně chci v životě dokázat, ale určitě na to časem dojdu. Myslím, že jsem šťastná. Ráda pomáhám lidem a samozřejmě jsem i ráda když oni pomůžou mně. Mám dva bratry. Jeden s námi už nežije je o rok mladší než můj přítel a druhý je o dva roky mladší než já. Moji rodiče jsou spolu. Maminka je nemocná. Baví mě psát o lidských pocitech. Protože po zkušenostech z minulých dvou výše ovedených blogů vím, že každý z nás má na určité životní zkušenosti, jiný názor a já se ráda dozvídám názory ostatních. Myslím, že hlavně proto vznikl tento blog. Chci psát o svých pocitech a zjišťovat jaké pocity mají jiní. Časem bych chtěla napsat knížku. Miluju čtení.

S láskou Dashie. <3

👌