SEARCH~~~~~~~~~ARCHIVE~~~~~~~~~~CONTACT~~~~~~~~~~~ADMIN~~~~~~~~~~INFO~~~

#March2015

7. března 2015 v 16:33 | D☮shie |  Blog

∞ to infinity and beyond.
Škola, škola, škola a zase jenom samá škola. Myslela jsem, že když už je po pololetí dají nám v ní alespoň chvilku klidu - prdlajs. Minulý týden byly prázdniny. I přesto jsem n tento týden napočítala tři zkoušení, pět testů a jednu slohovku. Úspěšně jsem ho sice přežila, ale žádná výhra to není. Blog jsem založila ještě před Vánoci a leč se opravdu snažím na něm být stále aktivní je to pro mě velmi obtížné. Přece jen prvák na gymplu není žádná sranda! Ještě když v prvním čtvrtletí přejdete z gymplu na gympl a dva měsíce ze tří před pololetím jste nemocní. A učitelka z matematiky vám na víkend vždy připraví přípravy (to je sranda plná příkladů které jí musíte odevzdat jinak máte za pět.)
- To jenom aby jste věděli proč nestíhám zveřejňovat víc článků.


Jinak Vám chci poděkovat, že mě stále sledujete. Za dobu za kterou jsem update nenapsala. (Jakože tohle je první.) Jsme toho dosahli fakt hodně! Tak třeba díky doméně blog.cz byl můj článek o kouření (tady) publikován a doporučen na jejich hlavní straně. Chtěla bych Vám všem kteří jste ho četli poděkovat, hlavně pak těm teří mi na něj reagovali v komentářích. Oceňuji a vážím si každého názoru.
Dalším pro mě takovým osobním uspěchem se stalo, že tento blog byl schválen na internetových stránkách blogerky.cz takže pokud se Vám můj blog líbí můžete ho na tomto odkazu sledovat.
Podařilo se mi založit i bloglovin.


Děkuju za přečtení tohohle updatu :-) Přeju všem aby nám ten školní rok co nejrychleji utekl a byly tu prázdniny! Páá
 


Aktuální články

Reklama
👌