SEARCH~~~~~~~~~ARCHIVE~~~~~~~~~~CONTACT~~~~~~~~~~~ADMIN~~~~~~~~~~INFO~~~

Blog

#March2015

7. března 2015 v 16:33 | D☮shie

∞ to infinity and beyond.
Škola, škola, škola a zase jenom samá škola. Myslela jsem, že když už je po pololetí dají nám v ní alespoň chvilku klidu - prdlajs. Minulý týden byly prázdniny. I přesto jsem n tento týden napočítala tři zkoušení, pět testů a jednu slohovku. Úspěšně jsem ho sice přežila, ale žádná výhra to není. Blog jsem založila ještě před Vánoci a leč se opravdu snažím na něm být stále aktivní je to pro mě velmi obtížné. Přece jen prvák na gymplu není žádná sranda! Ještě když v prvním čtvrtletí přejdete z gymplu na gympl a dva měsíce ze tří před pololetím jste nemocní. A učitelka z matematiky vám na víkend vždy připraví přípravy (to je sranda plná příkladů které jí musíte odevzdat jinak máte za pět.)
- To jenom aby jste věděli proč nestíhám zveřejňovat víc článků.


Jinak Vám chci poděkovat, že mě stále sledujete. Za dobu za kterou jsem update nenapsala. (Jakože tohle je první.) Jsme toho dosahli fakt hodně! Tak třeba díky doméně blog.cz byl můj článek o kouření (tady) publikován a doporučen na jejich hlavní straně. Chtěla bych Vám všem kteří jste ho četli poděkovat, hlavně pak těm teří mi na něj reagovali v komentářích. Oceňuji a vážím si každého názoru.
Dalším pro mě takovým osobním uspěchem se stalo, že tento blog byl schválen na internetových stránkách blogerky.cz takže pokud se Vám můj blog líbí můžete ho na tomto odkazu sledovat.
Podařilo se mi založit i bloglovin.


Děkuju za přečtení tohohle updatu :-) Přeju všem aby nám ten školní rok co nejrychleji utekl a byly tu prázdniny! Páá

Budeme se kamarádit? ^^

15. prosince 2014 v 19:29 | D☮shie
Ahoj! Jak už to bývá a jak už to dělá každý, i já bych chtěla mít na blogu své "přátele"
A tak Vám chci nějak navrhnout, aby jste jimi byly právě vy!
Tím, že jimi budete si 1OO% zaručíte to, že Váš blog budu pravidělně navštěvovat.
Ovšem! Jako "spřátelený blog" si nevyberu každý. Protože o každém z spřátelených blogů chci napsát článek (proč mým spřáteleným blogem je, a co mě na jeho článcích zajímá - taková reklama v podobě článku o Vášem blogu) a jistým způsobem jej propagovat. Chci aby blogy se kterými se budu "přátelit" mě opravdu zajímaly. Dokonce bych byla nejraději, kdybych měla nějaký stálý kontakt na jeho autora. Ať už v podobě mailu, nebo facebooku.

Time changes everyone

17. listopadu 2014 v 13:16 | #Dashiie

Hi darlings! ✌(◕ω◕)✌
← Tak to jsem já. Říkejte mi Dash, Dashie. Blogování se věnuju už dost dlouho nějaký + - devět let. Mým asi zatím nejznámějším blogem byl blog → w w w . a n e t w o l f l u n . b l o g . c z se kterým sem bohužel skončila z důvodu komplikací s časem. Další z blogů, které jsem psala byl→ w w w . i n d i e - a n n e t t e . b l o g . c z s tím jsem skončila opět ze stejného důvodu. K mému překvapení, mi vždycky po čase začne blogování chybět. Takže to chci zkusit znova. Opět jinak. Je zajímavé jak člověk, když dospívá mění své názory. Doufám teda, že se Vám na tomto blogu bude líbit. A čas od času se sem vrátíte.

Něco málo o mně:
Je mi 15 let. Studuji na Gymnázium Elgartova v Brně. Jsem z Brna. A v Brně bydlím. Na základní škole mě šikanovali. Teď už ovšem nic podobného neprožívám. Jsem bezhlavě zamilovaná do svého o 8,5 let staršího přítele se kterým jsme spolu půl roku. Zpívám na základní umělecké škole a ráda kreslím. Kdysi jsem i tancovala. Nejsem si úplně jistá tím čím chci být, a co přesně chci v životě dokázat, ale určitě na to časem dojdu. Myslím, že jsem šťastná. Ráda pomáhám lidem a samozřejmě jsem i ráda když oni pomůžou mně. Mám dva bratry. Jeden s námi už nežije je o rok mladší než můj přítel a druhý je o dva roky mladší než já. Moji rodiče jsou spolu. Maminka je nemocná. Baví mě psát o lidských pocitech. Protože po zkušenostech z minulých dvou výše ovedených blogů vím, že každý z nás má na určité životní zkušenosti, jiný názor a já se ráda dozvídám názory ostatních. Myslím, že hlavně proto vznikl tento blog. Chci psát o svých pocitech a zjišťovat jaké pocity mají jiní. Časem bych chtěla napsat knížku. Miluju čtení.

S láskou Dashie. <3

#Admin

4. září 2014 v 1:16 | #DashiieNěco málo o mně:
Je mi 15 let. Studuji na Gymnázium Elgartova v Brně. Jsem z Brna. A v Brně bydlím. Na základní škole mě šikanovali. Teď už ovšem nic podobného neprožívám. Jsem bezhlavě zamilovaná do svého o 8,5 let staršího přítele se kterým jsme spolu půl roku. Zpívám na základní umělecké škole a ráda kreslím. Kdysi jsem i tancovala. Nejsem si úplně jistá tím čím chci být, a co přesně chci v životě dokázat, ale určitě na to časem dojdu. Myslím, že jsem šťastná. Ráda pomáhám lidem a samozřejmě jsem i ráda když oni pomůžou mně. Mám dva bratry. Jeden s námi už nežije je o rok mladší než můj přítel a druhý je o dva roky mladší než já. Moji rodiče jsou spolu. Maminka je nemocná. Baví mě psát o lidských pocitech. Protože po zkušenostech z minulých dvou blogů vím, že každý z nás má na určité životní zkušenosti, jiný názor a já se ráda dozvídám názory ostatních. Myslím, že hlavně proto vznikl tento blog. Chci psát o svých pocitech a zjišťovat jaké pocity mají jiní. Časem bych chtěla napsat knížku. Miluju čtení.

S láskou Dashie. <3

 
 

Reklama
👌